O HIPPu

Přemýšlel jsem poměrně dlouho, jak udělat tenhle web, jak design, tak obsah. Jestli mám udělat něco, co bude extra profi, nalajnované, tak jak to vidím na konkurenčních webech. Nakonec jsem se rozhodl, udělat to co nejvíc tak, aby se to podobalo mně. Mému stylu práce, a vlastně tomu, jak chápu kola a lidi okolo sebe já.


Dělám tuhle práci už víc jak 15 let, myslím prodávání kol, a všechno, co s tím souvisí. V mém kamenném obchodu to nevypadá jako v hvězdičkovém hotelu, ale o to víc je to osobnější. Moji zákazníci, známí, týmoví kolegové, profíci i hobíci, rodiče s dětmi, rekreační cyklisti, prostě ti, co u mě nakupují už léta a vrací se, vědí, že dostanou opravdu to, co jim padne a to doslova.

Chcete-li kolo, výbavu, doplňky, nebo servis a seřízení, radu, nebo jen tak prohodit pár slov o dvou kolech co znamenají svět, budu rád, když si mojí cyklistickou speciálku oblíbíte a že vám i já, padnu lidově řečeno do oka. Není mi jedno, jaké kolo si ode mě odvezete, a nebudu vám tvrdit, že to oblečení padne skvěle, když budu vědět, že to prostě nesedí. Ono, jezdit na kole je především o pocitu, skvěle se cítit, mít jistotu a vědět, že se můžu na to, co mám pod zadkem, ale i na něm spolehnout.

Rychle prodat a nashledanou? Tak tohle není můj styl a věřte mi, že to takhle dost často hodně prodejců kol dělá. A není nic horšího, než se vidět poprvé a naposled, když si kupujete nové kolo. Budu rád, když se na mě budete obracet vždy, když budete něco potřebovat a že vám budou moje kola, služby, servis a prodej dobře sloužit.
A to je přesně to, co doufám oceníte i vy, kteří jste zabrousili až sem na moje stránky.

Jmenuji se Pavel Sopko a těším se na vaši návštěvu.